Медийната чума върлува
Цензурата застигна и Движение ДНЕС подкрепящи референдумът на Слави Трифонов.
Всички опозиционни медии, сайтове и информационни канали се блокират завинаги за социалните мрежи.
Това е с Европейски пари, които се усвояват за борба с Русия и хибридната война като се използват САМО И ЕДИНСТВЕНО ДА ПАЗЯТ ГЕРБ И ЛИЦАТА НА ГЕРБ.
На последните избори от ЩАЗИ на ГЕРБ бяха докладвани и цензурирани за Фейсбук много опозиционни сайтове.
Изборите минаха, но хибридната война не спира.
ИСТИНАТА Е ТАЗИ САМО, КОЯТО ГИ УСТРОЙВА.
Всички, които пишат или са писали назад във времето срещу групировката на диктатора ги очаква апокалипсис на сайтовете им.
Сега Бойко Борисов и Мария Габриел искат още 2 милиона за създаване на супер компютър или за създаване на глобална цензура обслужваща само и единствено ГЕРБ и приближените им кръгове.
ЕВРОПА ВИЖДА И ДАНО Е ВИДЯЛА, ЧЕ НЯМА СВАЛЕН НИТО ЕДИН РУСОФИЛСКИ САЙТ С ТЕХНИТЕ ПАРИ, НО ПОЛИТИЧЕСКИ И НОВИНАРСКИ КОЛКОТО ИСКАТЕ.
Медиите създадоха ГЕРБ и те ще го свалят и това го знаят от щаба на ГЕРБ и влагат огромен ресурс за прочистване на медийната среда.
И така медийна чума върлува, но всеки мълчи и си трае.
Информационна агенция Булпресс и техните анонимни медийни партньори се похвалиха с:
bulnews(dot)top
bulnews(dot)info
bulpress(dot)info
bulpress(dot)org
blife(dot)eu
novini(dot)live
novinata(dot)today
izbori(dot)club
newsbulgarian(dot)com
spodeli(dot)live
actualno(dot)top
actualno(dot)live
И още над 25 сайта някой с и 10 годишна история са забранени завинаги.
Скъпи приятели и съмишленици, само, защото Движение ДНЕС си позволиха да кажат истината за Мария Габриел и властта и ресурсът и даден от ЕС и Бойко Борисов за пореден път с користни цели запушват устата на многохилядна гражданска структура и очакват това да не бъде забелязано ли?
Наглост и чувство за безнаказаност е обзело съзнанието на ЩАЗИ на ГЕРБ!
Можете да си представите какво правят с малките блогъри и влогари, с обикновените хора като нас.
Можем да противодействаме, скъпи приятели!